ترازیاب نقشه برداری بویف BOIF AL120

ترازیاب نقشه برداری بویف BOIF AL120

ترازیاب نقشه برداری بویف BOIF AL120 ساخت بویف چین دارای کیفیت بالا بوده و بزرگنمایی عدسی شیئی آن ۳۲ برابر است تا تصویر بزرگ و واضحی را از هدف ارائه دهد.

دقت آن نیز در ۱ کیلومتر ترازیابی رفت و برگشتی، ۱/۵ میلیمتر است.

توضیحات ترازیاب نقشه برداری بویف BOIF AL120

این ترازیاب از محصولات خوش ساخت بویف است که لنزی شفاف با بزرگنمایی 32 برابری جهت مشاهده بی نقص هدف دارد.

کمپانی قدیمی بویف چین با بهره گیری از متخصصان ماهر در زمینه تولید انواع تجهیزات با کیفیت و دقیق نقشه برداری و اندازه گیری فعالیت داشت.

نیوو که به عنوان ترازیاب اتوماتیک نیز از آن نام برده می شود، ساده ترین دوربین نقشه برداری می باشد که اندازه گیری ارتفاع یا محاسبه اختلاف ارتفاع را در پروژه های گوناگون عمرانی، ساختمانی و نقشه برداری انجام می دهد.

کمپانساتور مهم ترین بخش از قطعات داخلی یک نیوو می باشد. در BOIF AL120 Auto Level ، کمپانساتور دقیقی کار گذاشته شده تا در محدوده ۱۵ دقیقه ای زاویه ای، هرگونه انحراف احتمالی کالا از حالت شاقول را تصحیح نماید.

ترازیاب نقشه برداری بویف BOIF AL120 در فاصله ۱ کیلومتری و به شکل رفت و برگشت (double run) از مهم ترین فاکتورهای سنجش دقت یک ترازیاب به شمار می رود.

ترازیاب نقشه برداری BOIF AL120 این فاصله را با دقتی حدود ۱/۵ میلیمتر ترازیابی می کند که دقتی بسیار بالا بوده و این دستگاه را مناسب به کارگیری در انواع پروژه ها و عملیات های نقشه برداری می کند.

شایان ذکر است که کمترین فاصله وضوح این محصول، تنها ۰/۴ متر است.

وزن این ترازیاب به صورت خالص، 1.2 کیلوگرم است. همچنین از مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب و گردوغبار برخوردار است تا کاربر بتواند در هر شرایط آب و هوایی از BOIF AL120 Auto Level بهره برداری نماید.

ویژگی‌های کلیدی ترازیاب نقشه برداری بویف BOIF AL120

دارای بزرگنمایی 32X
دارای خطای 1.5 میلیمتر در 1 کیلومتر ترازیابی رفت و برگشتی
کمترین فاصله فوکوس 0.4 متر
دارای کمپانساتور دقیق

با سایر محصولات تجهیزات نقشه برداری در تبریز آشنا شوید.

نقد و بررسی ها

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    Score

    ترازیاب نقشه برداری بویف BOIF AL120 ساخت بویف چین دارای کیفیت بالا بوده و بزرگنمایی عدسی شیئی آن 32 برابر است تا تصویر بزرگ و واضحی را از هدف ارائه دهد. دقت آن نیز در 1 کیلومتر ترازیابی رفت و برگشتی، 1.5 میلیمتر است.


تجهیزات نقشه برداری در تبریز


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟